Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza daim giriş yapan ve izleme eden biriyseniz, örneğin 2 ruz önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çhileındığını belirleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir yoklama bile arkadaş, kardeş ya da hesabı izleme eden yakınlarımızdan yoklama sağlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere izleme ettiği kişmüterakki gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat ekseriyetle kullanıcı adınızı bileğhizmettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun kafalıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz cali e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran cali maillerdir. Tetik bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde taraf yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Kovuşturmaçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri ya da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseriyetle Instagram bağlanaksı istediği ciğerin şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir özlük şifrenizi çkısaltmak ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize tecavüzkâr “DM” ile ulaşıp, izlemeçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin bile şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişyararlı farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Kesinlikle Son Cebinır?
Instagram hesabı çhileınan ya da hacklenen zevat ciğerin ne efsus ki çok lüks yol bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok lüks koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diyerek aslında değişik kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Seçenek: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çhileışın. şayet şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi bileğhizmettirin ve vakit kaybetmeden peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneyim ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Seçenek: Instagram hesabınız çhileındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram oranlama şifreniz bileğhizmettiğinde yahut kullanıcı adınız bileğhizmettiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati bileğhizmettirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine sakıncasız olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğhizmettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğhizmettiren sen bileğilsen, hesabını güvene hile” ya da kâh “bileğhizmetikliği art hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız yalnız ekseriyetle saldırganlar elektronik posta adresini bileğhizmettirdiği ciğerin sizde bu görüntülük çıkmaz ve sütun olarak “güvenlik kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.